#keyiflialışveriş BİZİ İNSTAGRAMDA TAKİP EDİN! @aysegulgokmencom #sizgülümseyindiye BİZİ İNSTAGRAMDA TAKİP EDİN! @aysegulgokmencom

Küpeler tarzınızı yansıtacak aksesuarlardan birisidir. Yüzünüze en yakın bölgede olan bir aksesuar olmasından dolayı seçiminde özellikle dikkat edilmesi gerekir. Yüz hatlarınız, giyim tarzınız ve saçınızın modeline göre küpe seçimine dikkat etmelisiniz. Küpeler büyüklüklerine, kullanıldıkları malzemelere, sallantılı olup olmamalarına göre modellere ayrılırlar. Küpe seçimi yaparken her zaman tarzınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Günlük hayatta sık sık tercih ettiğiniz giyim tarzınıza ve saç şeklinize göre küpe almakta fayda var. Bu şekilde tarzınızı en güzel şekilde yansıtma şansını elde etmiş olursunuz.

Küpeler çok çeşitli ebatlarda satışa sunulur. Bu da sizin kendi yüz boyutunuza uygun küpeyi kolaylıkla seçmenizde size yardımcı olur. Küpe modellerinden hemen her tarza uygun, günlük de özel günlerde de tercih edilen model şüphesiz halkalı küpe modelleridir. Aksesuar dolabınızın vazgeçilmezi olan halka küpeler oldukça hayat kurtarıcı parçalar olabilmektedir. Gün içinde aceleniz varsa ve hemen hazırlanmak zorundaysanız veya kıyafetinize uygun aksesuar seçiminde zorluk yaşıyorsanız halka küpeler kesinlikle ihtiyacınızı karşılayacaktır. Spor görünüm sağlayabilen halka küpeler şık görünüm de sağlamakta ustadır. Ayrıca halka küpelerin burgulu veya taşlı modelleri daha resmi kıyafetlerinizle uyum sağlayacak modellerdir. Sallantılı ve büyük küpe modellerini giydiğiniz elbise veya bluzun kolları ve boynu açıksa tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Vücudunuzdaki boşluğu tamamlamaya yardımcı olacaktır. Daha minimal küpeleri ise kazak giydiğiniz kış günlerinde tercih edebilirsiniz. Küpeler aynı zamanda kıyafetlerinizle ve kullandığınız diğer aksesuarlarla renk ve model açısından uyum içerisinde olmalıdır. Bilekliğiniz altın rengi iken küpelerinizin gümüş renginde olması veya bilekliğiniz klasik bir modelken küpelerinizin fazla sportif bir modelde olması uyum halinde olmadığı için kıyafetlerinizin ve yüzünüzün görüntüsünü bozacaktır. Seçeceğiniz küpelere en uygun bileklikler için Shakira Aksesuar bilekliklerini gözden geçirmeyi unutmayın!

Altın ve Gümüş Küpe Modelleri

Altın ve gümüş aksesuarlar için vazgeçilmez üretim malzemeleridir. Özellikle önemli günlerde tercih edilen altın ve gümüş küpeler güzelliğinize güzellik katacak aksesuarlardır. Altın size daha canlı bir renklilik katarken gümüş daha sadece ve salaş görünmenize yardımcı olur. Bu sebepten ötürü gümüş modeller günlük hayatta da daha sık kullanılır.

Altınları sadece saf olarak kendi renginde değil beyaz altın şeklinde de kullanabilirsiniz. Son zamanlarda daha da çok kullanımı konusunda talep oluşturan beyaz altınlar oldukça şık bir görüntü sergilemenizi sağlar. Altın ve gümüş küpelerin üretimine değerli taşlar katarak daha farklı çeşitte modeller üretilmektedir. Dilerseniz mürdüm, zümrüt, safir gibi değerli taşlarla kombinlenmiş altın veya gümüş küpe modellerini de tercih edebilirsiniz. Başka bir detay olan inci de altın ve gümüş küpelere şahane bir hava katacaktır. Özellikle abiyelerde daha çok tercih edilen inci modelleri de kullanabilirsiniz.

Pırlanta Küpeler

Pırlantalar aksesuarlarda tam olarak bir klasiktir. Mutlaka her kadının aksesuar dolabında görebileceğiniz modellerdendir. Pırlanta küpeler kalite konusundan dikkat edilmesi gereken modellerdendir. Kesimleri ve yuvalarına yerleştirilmesi açısından özel olarak üretilmiş olmalıdır. Çünkü gerçek pırlanta bile olsa yuvasına uygun boyutta kesilmemiş veya iyi yerleştirilmemiş modellerde pırlantanın kısa süreli kullanımda bile düştüğünü görmek mümkündür.

Pırlantalar şık görünmek isteyenlerin ilk adresi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu yüzden de çok çeşitli kesimlere sahip bir şekilde tasarlanıp üretilir. Dilediğiniz şekilde modelleri seçebilir stilinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Sade Küpe Modelleri

En çok tercih edilen aksesuarlardan biri olan küpeler satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir takım konular vardır. Yüz tipi, ten rengi, saç şekli ve giyim tarzı en önemli konulardandır. Altın veya gümüş modeller de kullanılabileceği gibi kadınların en çok tercih ettiği renklerden birisi de siyahtır. Halka küpe modelleri en sık gördüğümüz model olarak karşımıza çıkar. Bununla birlikte nokta şeklindeki top küpeler veya taşlı küpeler de kullanılabilmektedir. Tüm aksesuarlar gibi küpelerde de giyim konusu büyük bir önem arz etmektedir. Şık giyimlerde daha sade ve minimal küpeleri tercih edebilirken, günlük spor giyimde halkalı modelleri kullanabilirsiniz.

Hediye Olarak Küpeler

Küpeler hediye olarak satın almak için çok iyi bir fikirdir. Satın alacağınız hediyeyi kişinin karakter ve fiziksel özelliklerine göre seçmeniz gerekmektedir. Eğer kendinizi riske atmak istemiyorsanız minimal ve sade küpe modelleri yüzünüzü asla kara çıkarmayacaktır. Ancak hareketli ve canlı kişiliği olan bir arkadaşınıza hediye almayı düşünüyorsanız mutlaka sallantılı ve egzotik modelleri tercih etmelisiniz. Daha doğal ve sade tarzı olanlar için halka küpeler vazgeçilmez seçimlerden biri olabilir. Metal alerjisi olanlar için altın ya da gümüş çeşitleri tercih edebilirsiniz. En güzel hediyelik küpe çeşitleri için www.aysegulgokmen.com'da tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

Kıkırdak Küpeler

Son zamanların meşhur küpe kullanım bölgelerinden olan kıkırdak bölgesi, kimi insanlar tarafından deldirilerek kullanılırken kimileri tarafından deldirilmeden kullanılır. Kıkırdak küpeler kulaklarını deldirmek istemeyenler için iyi bir seçenek olabilir. Earcuff olarak da bilinen kıkırdak küpeleri kulağınızın birçok bölümü ile uyumludur. Helix ve orbital olarak bilinen kulak bölgeleri özellikle kıkırdak küpeleri için uygun olabilmektedir. En şık kıkırdak küpe modellerini www.aysegulgokmen.com'da bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR